Beşiktaş Düğün Salonu

İstanbul’un en sevilen ve tercih edilen semtlerinden bir tanesinde düğün organizasyonu yapmaya karar verdi iseniz mekanı da doğru seçmeniz son derece önemlidir. Organizasyon için gerekli olan hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması gereklidir. Gelin ve damadın unutamayacağı bir gece olacağı gibi aynı zamanda davetliler için de mükemmel bir görsel şölen olmalıdır. Mekan için tercih edilen dekorasyon son derece büyük bir önem taşımaktadır. Masalar ve sandalye süslemeleri son derece önemlidir. Nirvana Davet olarak görselliği son derece önem veriyor ve doğru dekorasyon için mükemmel bir ekip ile birlikte çalışıyoruz. En doğru renklerin tercihi ile birlikte dekorasyonu hazırlıyoruz.

Mükemmel bir organizasyon gelin ve damadın mekana giriş anından itibaren dikkatleri üzerine çekmelidir. Nirvana davet olarak gelin ve damadın giriş anında konfeti ve lazer gösterileri sunumu yapıyoruz. Özel ışık efektleri ile birlikte dans müziği gibi oyun müzikleri doğru şekilde ayarlanmaktadır. Canlı performans sağlayan bir orkestra ve solist ile birlikte harika bir müzik şöleni yaşamanızı sağlıyoruz. Böylece organizasyonun çok daha keyifli geçmesini sağlıyoruz. Siz bu süreçte eğlenirken çocuklar için özel oyun alanların palyaço hizmeti ile birlikte bambaşka bir eğlence dünyası hazırlıyoruz.

Düğün öncesi danışmanlık hizmeti ile birlikte sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik bütçe seçenekleri doğrultusunda size özel yemekli ya da yemeksiz hizmetlerimiz yer almaktadır. Düğün süresi boyunca anılarınızı biriktirebileceğiniz anı defteri hizmetimizin yanı sıra fotoğraf ve video çekimleri ile birlikte yanınızda oluyoruz. Mükemmel bir organizasyon için tüm ince detayları belirleyen uzman ve profesyonel çalışma arkadaşları ile hareket ediyoruz. Nirvana Davet olarak hiç unutulmayacak bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz. Sevdiğiniz şarkılar ve sevdiğiniz tarzda sunumlar ile birlikte düğün konseptini sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Renk seçimleri, şarkı tercihleri ve diğer tüm seçenekler sizin kendi beğenileriniz ve zevkleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. Davetlilerin karşılanmasından başlayan hizmetler düğün organizasyonu bitimine kadar devam ediyor. Özel lazer gösterileri ve ışık oyunları ile birlikte görsel şölenin bitmediği ve kulakların pasının silinebileceği kadar mükemmel şarkıların yer aldığı kaliteli bir düğün organizasyonu sunuyoruz.