Düğün Salonları

Evlilik hazırlığında olan çiftler için düğün salonu tercihi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Davetlilerin eğlenebileceği ve aynı zamanda çiftlerin eğlenebileceği bir organizasyon son derece mantıklı olacaktır. Kendi düğünleri olduğu için çiftlerin kendi zevkleri doğrultusunda mekan dekoru daha doğru olacaktır. Düğün konseptine uygun bir şekilde düğün salonları arasında bir karar vermek son derece önemlidir. Nirvana Davet olarak biz davetlilerin karşılanmasından düğün sonuna kadar gerekli olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Canlı performans sergileyen bir orkestra ve solist ile birlikte çok daha eğlenceli bir organizasyon olmasını sağlamaktayız. Bu mükemmel organizasyonu 90 dakika boyunca video hizmeti ile desteklerken fotoğraf çekimi de yapmaktayız.

Aynı zamanda tercih edeceğiniz yemekli, kokteyli ya da pastalı hizmetleri tercihinize en uygun olacak şekilde sunumlar ile birlikte sergiliyoruz. Gelin yolu bölümümüz ile birlikte gelin ve damat çıkışı sırasında özel ışık ve konfeti sunumları yapmaktayız. Slayt gösterisi ile birlikte çiftlerin en beğendikleri fotoğraflarını davetliler ile paylaşmalarını sağlıyoruz. Sis, lazer ve diğer ışık gösterileri ile birlikte düğün organizasyonunuzu özel bir gösteri ile daha gösterişli bir şekilde sunuyoruz. Nirvana Davet olarak düğün gününüzün en mükemmel şekilde yaşanabilmesi adına her alanda profesyonel olan çalışma arkadaşları ile birlikte hareket ediyoruz.

Dekorasyona da son derece önem veren Nirvana Davet olarak masalarda şamdan gibi özel aksesuarlara yer veriyoruz. Masa düzeni ve renk uyumları da dikkatli bir şekilde seçiliyor ve görselliğin mükemmel olması adına hizmetlerimize devam ediyoruz. Gelen çocuk davetlilerin sıkılmaması ve keyifli zamanlar geçirebilmeleri adına özel çocuk oyun parkı ve palyaço hizmeti veriyoruz. Düğün öncesi heyecanlanan çiftler için prova ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Davetlilerin ve çiftlerin mükemmel bir şekilde eğlenebilmeleri ve harika bir organizasyona ev sahipliği yapabilmeleri adına sorunsuz bir organizasyon hizmeti veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman ve profesyonel kişiler olmak ile birlikte tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası benimsiyoruz. Unutulmayacak bir organizasyon yaşayabilmeniz adına ve harika zamanlar geçirebilmeniz adına sizi düğün salonlarımıza davet ediyoruz.