Şişli Düğün Salonu

Rüya gibi bir düğün organizasyonuna sahip olabilmek tüm çiftlerin istekleri arasında yer almaktadır. Hem gelinin hem de damadın unutulmaz bir düğün yaşayabilmesi adına Nirvana Davet düğün mekanları konusunda hizmet veriyor. Sadece mekan bir düğünün mükemmel geçmesi için asla yeterli değildir. Davetlilerin sayısına uygun olan bir mekan tercih etmek her zaman önemlidir. Yerin boş kalması ya da gelen davetlilerin ayakta kalması hoş bir görünüm olmayacaktır. Bunun yanı sıra mekanda tercih edilen dekorlar son derece önemlidir. Masa ve sandalye düzeni son derece büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda mekanda tercih edilen renkler de çok önemlidir.

Mekanda sağlanan renk ve dekorasyon uyumundan sonra hizmet seçenekleri de son derece büyük bir önem taşımaktadır. Nirvana Davet sizler için birçok farklı hizmet seçeneğine sahiptir. Yemekli olan, lüks yemekli olan ve kokteyli olan seçeneklerin yanı sıra pastalı olan seçenekler de yer almaktadır. Burada kendi damak zevkinize ya da davetlilerinizin damak zevkine en uygun olan tercihleri yapabilirsiniz. Tabii ki de bunun dışında sunum oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Yemeklerin, kokteylin sunumu son derece önemlidir. Porselen tabaklar ile birlikte yapılan sunum son derece zarif ve şık olmaktadır. Gelin ve damadın mekana girişi de son derece önemlidir. Mekana girdikleri zaman konfeti ve ışık gösterileri ile birlikte gelen çift dikkatleri üzerine çekecektir.

Tabii ki dans sırasında yine ışık gösterileri ve lazer gösterileri devam edecektir. Tüm bunların dışında slayt gösterileri ile birlikte çiftlerin en sevdikleri resimler davetliler ile paylaşılabilir. Sis gösterileri ve lazer gösterileri ile son derece harika bir gösteri olacaktır. Çocuklar için ekstra eğlenceler de hizmetler arasında yer almaktadır. Palyaço ve oyun parkı seçenekleri yer almaktadır. Nirvana Davet olarak düğün boyunca canlı performans sergileyen bir orkestra ve solist hizmeti vermekteyiz. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi hizmeti vermekteyiz. Mükemmel bir düğün için prova ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Rüya gibi bir düğün için hizmetlerimizden yararlanmak adına iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.